7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gentofte. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger til salg i Gentofte finder vi villaen på Fuglegårdsvej 30. Med et stort boligareal på 231 m² og en grundstørrelse på 1050 m² er der masser af plads både indendørs og udendørs. Villaen består af 6 rum og er sat til salg for 15.495.000 DKK.
Den anden villa i området er beliggende på Prins Valdemars Vej 45. Dette mere kompakte hjem tilbyder 132 m² bolig fordelt på 5 rum. Med en grundareal på 700 m² er ejendommen prissat til 14.995.000 DKK. Begge boliger repræsenterer attraktive muligheder for dem, der søger et nyt hjem i Gentofte.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.